Serdecznie witam w Szkole Języków Obcych „Walk”, którą prowadzę od 1993 roku, dla wszystkich osób (dzieci, młodzieży i dorosłych), które chcą poznać języki obce, pogłębić swoją wiedzę, a także spędzić niezapomniane chwile w miłym towarzystwie.

Stosujemy sprawdzone metody nauczania. Pracujemy w oparciu o metodę komunikacyjną (communicative approach), która zakłada aktywne używanie języka już od pierwszych lekcji i pozwala na równomierny rozwój wszystkich sprawności językowych. Dzięki pracy w małych grupach (od 5 do 9 osób) jesteśmy w stanie zadbać o postępy każdego ucznia. Zajęcia odbywają się stacjonarnie lub online.

Najważniejszym filarem naszej szkoły jest nasza kadra lektorska. Wszyscy nauczyciele to absolwenci filologii angielskiej, z przygotowaniem metodycznym i dużym zaangażowaniem w pracę, bez czego nigdy nie pozyska się sympatii grupy i nie stworzy się atmosfery, w której nauka staje się prawdziwą przyjemnością.

Prowadzimy zajęcia dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Specjalizujemy się w kursach przygotowujących do matury, egzaminu ósmoklasisty oraz egzaminów typu Cambridge (FCE, CAE).

Kursy dla najmłodszych (6-10 lat) to połączenie zabawy z nauką, piosenki, teatrzyki, konkursy itp. Korzystamy z materiałów, które w naturalny sposób rozbudzają ciekawość i kreatywność dzieci, dzięki czemu nauka to czysta przyjemność. Lekcje wzbogacane są w materiały dodatkowe i uzupełniające.

Magdalena Ronowska